November 28, 2022

EUNews24

Latest Breaking News, European Affairs

Profimax Aplikacji Recenzje – Zarabiaj Pieniądze na Handlu! Ujawnione Oszustwo

0 0
6 min read
Profimax
0 0
Read Time:5 Minute, 59 Second

Profimax jest wspólnym dziełem projektanta stron internetowych i dziennego tradera, dwóch braci. Współpracowali, aby opracować tego bota kryptowalutowego, który może przeprowadzać transakcje w imieniu użytkownika 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, nawet gdy nie ma się przed komputerem. Profimax jest obecnie bardzo popularną i niezawodną platformą do handlu kryptowalutami. Jest to intrygujący automatyczny bot handlowy, który oferuje szereg funkcji i opcji cenowych, a także bezpłatną wersję próbną, dzięki czemu użytkownicy mogą przetestować bota przed jego zakupem.

Jak Działa Profimax?

Profimax zasadniczo działa poprzez zawieranie transakcji dla osób na dowolnym koncie handlowym, z którym go połączą. Aby połączyć konto wymiany z kontem Profimax, inwestorzy muszą wprowadzić swój klucz API na swoim koncie Profimax. Ten klucz może znajdować się w konfiguracji konta giełdy. Metoda może się różnić w zależności od giełdy, ale strona samouczków Profimax zawiera wyczerpujące informacje na temat integracji konta z licznymi giełdami.

Profimax

Gdy konto giełdowe zostanie połączone z botem Profimax, będzie ono wykonywać transakcje zgodnie z parametrami określonymi przez tradera. Przeprowadzi analizę techniczną w zależności od warunków rynkowych, a następnie kupi lub sprzeda bitcoiny w oparciu o wcześniej określone techniki handlowe. Będzie kontynuował handel kryptowalutami w ten sposób, dopóki trader go nie wyłączy lub nie zmodyfikuje ustawień. Chociaż proces jest zautomatyzowany, muszą nadal monitorować, ponieważ nagła bessa może spowodować, że bot wykona transakcje, które kończą się stratą. Mając na uwadze te informacje, przed przyjęciem Profimaxa należy rozważyć kilka rzeczy.

Cechy Profimaxa:

Profimax to skuteczne narzędzie dla każdego, kto chce wejść na rynek handlu kryptowalutami. Chociaż niektóre z tych cech zostały wspomniane wcześniej w tym artykule, poniżej znajduje się wyczerpujące podsumowanie najważniejszych funkcji Profimaxa z krótkim objaśnieniem każdej z nich:

Podobne transakcje

Dotyczy to rynku Profimax, który oferuje zarówno bezpłatne, jak i płatne opcje. Traderzy mogą zasadniczo naśladować taktykę handlową doświadczonych traderów. Ich szablony, metody i sygnały można kupić. Szablony zawierają wybór monet, ustawienia konfiguracyjne itp. i są zazwyczaj dostarczane jako uzupełnienie taktyk. Strategie to zestaw wskaźników technicznych i kryteriów, które określają decyzje dotyczące kupna i sprzedaży bota. Są budowane i sprawdzane przez autoryzowanych handlowców. Sygnały to powiadomienie o monecie, która może rosnąć, dzięki czemu mogą zapłacić osobie trzeciej, aby powiedzieć im, kiedy zainwestować w monetę.

Handel papierem

Handel papierami jest dołączony bezpłatnie do każdego pakietu i umożliwia traderom handel bez posiadania jakichkolwiek kryptowalut lub posiadania konta giełdowego. Inwestując do 100 000 USD w dowolną kryptowalutę, mogą przetestować różne pomysły bez podejmowania rzeczywistego ryzyka. Gdy będą zadowoleni ze swojej techniki handlu papierami, mogą zastosować ją do prawdziwego bota handlowego.

Projektant strategii

W kreatorze strategii Profimax dostępnych jest ponad 130 wskaźników i formacji świecowych, co pozwala traderom tworzyć własne analizy techniczne i uzyskiwać najlepsze sygnały kupna i sprzedaży ze swojej strategii. Chociaż możliwa jest zmiana strategii, większość traderów woli wykorzystywać projektanta wizualnego do opracowania strategii poprzez przeciąganie i upuszczanie wskaźników. Następnie mogą załadować strategię do swojego narzędzia do weryfikacji historycznej, aby określić, czy dostarcza ona opłacalnych sygnałów kupna lub sprzedaży. Gdy są zadowoleni, handlowcy mogą następnie wdrożyć strategię na swoim rzeczywistym bocie handlowym.

Automatyzacja handlu

Główna cecha Profimaxa i wszystkich botów handlowych, handel automatyczny, oznacza, że ​​bot będzie handlował dla ludzi 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Zawiera dane i wykorzystuje metody i parametry wybrane przez tradera, aby spróbować wygenerować zysk poprzez kupowanie i sprzedawanie kryptowalut. Zautomatyzowany handel wykonuje transakcje natychmiast, pracując 24 godziny na dobę i jednocześnie śledząc wszystkie monety, podczas gdy człowiek prawdopodobnie przegapi okazję.

Kroczący Stop Loss

Trzy narzędzia śledzenia oferowane przez Profimax to Trailing Stop Loss, Stop Buy i Stop Short. Jeśli użytkownicy skonfigurują Trailing Stop Loss, bot aktywuje stop loss, jeśli osiągnęli określony zysk, lub mogą sprzedać zasób, jeśli jego cena spadnie o określoną kwotę. Przy pierwszym wskazaniu trendu wzrostowego Trailing Stop Buy składa zlecenie kupna, gwarantując, że kupią, zanim rynek zacznie ponownie rosnąć. Trailing Stop Short podąża za ceną w dół i zamyka krótką pozycję, gdy tylko cena zaczyna rosnąć.

Inne funkcje:

 • Handel społecznościowy – Kupuj i sprzedawaj jak profesjonalista
 • Końcowe zamówienia – łatwy sposób na lepsze zakupy i sprzedaż
 • DCA — nie martw się, że dokonasz zakupu w niewłaściwym czasie.

Narzędzia Eksperckie:

 1. Uśrednianie kosztów w dolarach

Handlowcy mogą wykorzystać DCA do stopniowego inwestowania w czasie, aby zmniejszyć ryzyko lub zrównoważyć przegraną pozycję. Dodatkowe zakupy na przegranej pozycji obniżą średnią cenę zakupu.

 1. Krótka sprzedaż

Handlowcy mogą krótko sprzedawać swoje monety, aby uchronić się przed nagłym spadkiem. Śledź monety aż do dna rynku i odkupuj je tylko wtedy, gdy wykazują oznaki odzyskania.

 1. Wyzwalacze

Ludzie powinni reagować na wzrosty i spadki monet oraz reagować na wczesne negatywne wskaźniki rynkowe. Powinni tworzyć zindywidualizowane działania, od alertów po zlecenia sprzedaży, aby zapewnić bezpieczeństwo portfela przez całą dobę.

Rynek Profimax:

Po wybraniu poziomu cenowego handlowcy mogą dowolnie konfigurować swojego bota według własnego uznania. Alternatywnie mogą skorzystać z rynku Profimax, aby uzyskać algorytm, który został już opracowany przez innego tradera. Istnieje kilka darmowych taktyk handlowych. Jednak większość z nich kosztuje. Jest to interesujący i korzystny wybór dla początkujących traderów, ponieważ mogą oni korzystać z gotowej strategii automatycznego handlu i sprawdzać recenzje użytkowników, historię i szczegółowy opis zamierzonych działań bota. Nie jest to gwarancja zysku, ale na pewno jest to przydatne narzędzie. Dodatkowo handlowcy mogą modyfikować strategię zakupu, co pozwala im wykorzystać ją jako szablon i dostosować do swoich potrzeb handlowych.

Dlaczego Osoby Fizyczne Powinny Wybrać Profimax?

Handel mechaniczny:

Boty nie potrzebują snu. Dostępny jest handel kryptograficzny 24/7. Podobnie bot. Handlowcy muszą dać sobie przewagę dzięki korzystaniu z tego bota i nigdy nie przegapią ani chwili, gdy wszyscy inni śpią.

Handel społecznościowy:

Handluj jak profesjonalista, mimo że nim nie jesteś.

Traderzy nie muszą być profesjonalistami, aby handlować jak jeden. Mogą poprawić swoje wyniki, kopiując doświadczonych traderów na naszym rynku. Sygnały handlowe informują bota, kiedy kupić lub sprzedać. Korzystaj z profesjonalnych taktyk skanowania rynku i pobieraj wstępnie skonfigurowane pliki szablonów botów.

Analizuj automatycznie:

Zidentyfikuj optymalną okazję handlową. 24/7, automatycznie.

Strach przed wstrząsami na rynku nie powinien budzić w nocy. Dzięki sztucznej inteligencji bot może automatycznie identyfikować wzorce i dostosowywać się do lepszego podejścia, pozwalając inwestorom na relaks. Twórz lub pobieraj metody handlowe, a następnie pozwól botowi monitorować rynki i kupować lub sprzedawać na podstawie własnych specyfikacji.

Oparta na chmurze:

Do przyjęcia zawsze i wszędzie.

Profimax hostowany w chmurze jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nawet jeśli inwestorzy nie są zalogowani, ich aktywa są zabezpieczone i monitorowane. Mogą uzyskać dostęp do platformy z dowolnego urządzenia, w tym z Internetu, telefonu komórkowego, tabletu, a nawet smartwatcha.

Profimax

Plusy:

 • Dostępne na większości głównych giełd
 • Prosty w konfiguracji i zastosowaniu
 • Dobre materiały instruktażowe
 • Strategia dla rynku
 • Niezawodny i bezpieczny
 • Ochrona prywatności

Cons:

 • Opłacone za dodatkowe sygnały

Wniosek:

Strach przed wstrząsami na rynku nie powinien budzić w nocy. Dzięki sztucznej inteligencji bot może automatycznie wykrywać trendy i przestawiać się na skuteczniejszą strategię.

Jest to najnowszy i największy wynalazek w handlu elektronicznym, umożliwiający traderom stosowanie własnych technik handlowych, podczas gdy bot je wykonuje.

Profimax jest jednym z najlepszych botów handlowych zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych traderów, ponieważ pozwala na dużą personalizację, a jednocześnie jest prosty w obsłudze. Jego funkcja wyzwalania jest jednym z jego przydatnych aspektów. Umożliwia użytkownikom automatyczne handlowanie przy użyciu dowolnych wskaźników technicznych, a nawet edukowanie sztucznej inteligencji, aby decydować, czy kupić. Posiadanie wyzwalacza uniemożliwi przedsiębiorcy sprzedaż po niskiej cenie. Każdy zainteresowany automatycznym handlem powinien zdecydowanie wypróbować Profimax.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Advertisements